Služby


Nabízíme přibližování dřeva profi. navijákem s elektrohydraulickým ovládáním o tažné síle 6,5 tuny a délce lana 120 m na dálkové ovládání. Hlavně se specializujeme na těžko dostupné místa a rizikovou těžbu.

Kontejnerová doprava - Nabízíme zapůjčení kontejnerů např. při rekonstrukci domu, zahrady, uklizení po dokončení stavby ... pro odvoz nepotřebného materiálu, suti, dřevin, kořenů, klestí atd. a jeho ekologickou likvidaci.

Nabízíme mulčování travních ploch i neudržovaných, speciálním mulčovačem (aktivní nože) se sběrným košem, provedeme odvoz a ekologickou likvidaci rozdrcené hmoty. Po ukončení činnosti je plocha čistá bez zbytku hmoty tudíž: hnilobného zápachu, hlodavců atd.

Zámečnické práce - Po ukončení sezonních prací, Vám nabízíme možnost provádění oprav vašich vleků - např.: výměna bočnic, oprava podlah, rovnání rámu, nástřiky barvou dle Vaši volby atd.
Zajišťujeme vytěžovací přepravu strojů až k Vám na farmu.Provádíme štípaní dřeva - samonakládací štípací automat 45 tun. Délka polem 1 m, průměr není omezen. Cena 1000 Kč / MTH.
Provádíme štěpkování dřevin do průměru 360 mm. Cena dohodou - dle množství.
Vkládání ruční nebo hydraulickou rukou atd.2001 - 2019   KUPKA - Vše pro zemědělce | Kontakty | Mapa webu | Uvedené ceny jsou bez DPH